Velkommen til oss.
Møte og selskapslokale
Vi kan nå tilby lokaler til små selskaper, møter og kurs . Stuen har 35 spiseplasser samt en salong. Møteutstyr som projektor er tilgjengelig. Med to trappetrinn opp, wc på samme plan er stuen lett tilgjengelig.Vi vil satse på tradisjonsmat / koldtbord og småretter som suppe,snitter mm for kurs, møter, minnesamvær . Men alt kan diskuteres.Vi ønsker å by fram vår lokalmat. Det vi lager selv i form av urter, bakst, saft, sirup mm. Samt fra andre produsenter i  Møre og Romsdal. Fortrinsvis fra Bondens marked sine deltakere. Med et større kjøkken vil vi nå kunne ønske våre gjester velkommen - om det så er en snarvisit og en kopp kaffe.Alle besøk med ønske om bevertning må bestilles på forhånd.Det vil etter hvert bli annonsert åpne søn og helligdager med severing av middag.Det er også mulig å bestille mat/koldtbord hjem til seg.
Kontakt oss på : tlf 41676025 el. ann.b.h@mimer.no
Dekket til selskap.
Vi ønsker velkommen i gammel stil.
Hjemmelaget - og lokal mat fra småskalaprodusenter
Vi byr på et Bondens festbord.

Til Bondens festbord henter vi et utvalg produkter fra småskalaprodusenter i Møre og Romsdal.Deltakere på Bondens marked har kvalitetsvarer som vi er kjent med og det er en glede å kunne by frem et lokalt matbord.

Økologiske egg fra egne høner hører med.
Din overskrift

 

Mors kjøttkaker.
Varmretter etter ønske.
Blått for Endre Olav.
Vi dekker på og lager maten.Dere pynter etter ønske.

Skriv en kommentar: (Klikk her)

123hjemmeside.no
Antall tegn tilbake: 160
OK Sender...

Bjørg Halås. | Svar 10.02.2012 19.45

Altid koslig og god mat med dere.

Se alle kommentarer

| Svar

Nyeste kommentarer

10.02 | 19:45

Altid koslig og god mat med dere.

...
25.11 | 22:10

Hei. Lager du julekaker i glutenfritt mel?

...
13.01 | 14:52

Hei. Har fått bestillinger fra Røros på noen av produktene Deres. De var imponert av smakene di fikk. Kommer sikkert innom for både smake og kjøpe:)) Lykke til.

...
07.12 | 13:13

HJELP!! Jeg kommer fra Kristiansund, men har bodd i Oslo i 42 år. Savner Huldakaker som var de beste fra min barndom, men mangler oppskrift.

...
Du liker denne siden